O mnie

mgr fizjoterapii Izabella Napierała

Jestem fizjoterapeutką, miłośniczką terapii integracji sensorycznej i NDT Bobath, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i instruktorką masażu Shantala. W trakcie studiów otrzymywałam Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. Ukończyłam specjalistyczne kursy i ciągle się dokształcam.


Moją pasją jest wspieranie rozwoju dzieci. 

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka, miłośniczką jogi i ajurwedy. Bardzo bliska jest mi też tematyka uważności i pedagogiki Montessori - dlatego wprowadzam takie elementy do zajęć z dziećmi :)


Moją misją jest podnoszenie jakości życia dzieci poprzez działania bezpośrednie (zajęcia indywidualne i grupowe) oraz pośrednie (edukowanie rodziców oraz specjalistów z różnych branży pracujących z dziećmi). 


Oczywiście jeśli jest taka potrzeba to pomagam także dorosłym z różnymi schorzeniami i dolegliwościami :) Prowadzę m.in. terapię kobiet w ciąży borykających się z bólami kręgosłupa.


Praca z dziećmi to dla mnie ogromna przyjemność, przywilej, ale także odpowiedzialność. Pomagam dzieciom dostrzec i wykorzystać drzemiący w nich potencjał, aby stały się najlepszą wersją siebie.
A przede wszystkim, aby były szczęśliwe.

2 komentarze:

 1. Cieszę się, że trafiłam na Pani stronę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że spodobała się Pani moja strona :) Zapraszam do przeczytania archiwalnych wpisów i do kontaktu jeśli będzie mieć Pani pytania/propozycje!

   Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń